• Prawnik Kraków
  • +48 606-582-091
  • radca@azzkancelaria.pl

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Zawodny-Zbroja specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, w szczególności w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli oraz sprawców szkód majątkowych i osobowych.

Kancelaria świadczy także kompleksową pomoc prawną w następujących specjalnościach:

  • Prawo cywilne, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Prawo bankowe,
  • Prawo administracyjne, Prawo budowlane,
  • Prawo autorskie i własności przemysłowej, Prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • Prawo unii europejskiej.

Kancelaria świadczy pomoc prawną w szerokim zakresie: od udzielania porad prawnych, poprzez sporządzanie umów, opinii prawnych, pism urzędowych, po obsługę prawną przedsiębiorców. Oferujemy zastępstwo procesowe przed sądami (również przed sądami Unii Europejskiej) oraz bierzemy udział w mediacjach, negocjacjach i postępowaniach arbitrażowych.

Radca Prawny Agnieszka Zawodny -Zbroja posiada kilkuletnią praktykę w sprawach ubezpieczeniowych nabytą w trakcie pracy w Dziale Likwidacji Szkód Klientów Korporacyjnych TUiR Warta S.A. oraz podczas odbywania praktyki zawodowej w Zespole Radców Prawnych w/w Towarzystwa.

Radca prawny Agnieszka Zawodny-Zbroja jest mediatorem wpisanym na listę mediatorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Radca prawny Agnieszka Zawodny-Zbroja uczestniczyła w projekcie zorganizowanym przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod nazwą „Małopolski Radca Prawny przed Sądami Unii Europejskiej”, którego głównym celem było praktyczne przygotowanie do świadczenia pomocy prawnej w postępowaniach prowadzonych przed instytucjami sądowymi Unii Europejskiej.

Znajomość języków obcych: angielski, rosyjski.

Kancelaria organizuje także szkolenia dotyczące problematyki prawnej.

Oferta Kancelarii stanowi odpowiedź na znaczne zapotrzebowanie w zakresie zapewnienia Poszkodowanym profesjonalnej obsługi prawnej, które jest związane z dynamiczny rozwojem branży ubezpieczeniowej.